Hayley Williams (Paramore) zapowiedziała solowy projekt

/ 7 stycznia, 2020

Nowy muzyczny projekt, za którym stoi Hayley Williams, nazwany został Petals For Armor. O pierwszych szczegółach artystka powiedziała kilka tygodni temu, ale ograniczyła się jedynie do poinformowania, że premierowy materiał ujrzy światło dzienne na początku 2020 roku. Powiedziała wówczas:

Z pomocą kilku moich najbliższych przyjaciół stworzyłam coś, co mogę nazwać moim własnym. To coś wyjątkowego, czego przedsmak otrzymacie w styczniu.

W związku z projektem Petals For Armor powstała specjalna strona internetowa, a także profil w serwisie Instagram. To na tym drugim pojawił się kilkusekundowy, tajemniczy teaser. Nie wyjaśnia nam zbyt wiele, ale zawiera datę – 22.01.2020. To najprawdopodobniej wtedy swoją premierę będzie miał pierwszy utwór zapowiadający solowe wydawnictwo Williams.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Petals For Armor (@petalsforarmor)

Zespół Paramore, którego wokalistką jest Hayley Williams, funkcjonuje nieprzerwanie od 2004 roku. Grupa ma na swoim koncie pięć albumów studyjnych, z których ostatnim jest „After Laughter” – opublikowany został w 2017 roku.

%%REKLAMA%%

W ostatnich latach wokalistka zmagała się z licznymi problemami natury osobistej i zawodowej, co nieco zahamowało dalszy rozwój zespołu. Williams mocno zaangażowała się we wspomniany, nowy projekt muzyczny, o którym w najbliższym czasie powinniśmy dowiedzieć się znacznie więcej.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także