HBO Polska opublikował listę najpopularniejszych seriali w czerwcu

/ 3 lipca, 2019

HBO Polska podsumował najchętniej oglądane seriale w czerwcu. Nie ma dużego zaskoczenia, że zwyciężył „Czarnobyl”, który pokonał takie przeboje jak „Gra o tron”, czy „Opowieści podręcznej”. W pierwszej dziesiątce znalazła się też „Euforia” (miejsce piąte), która w czerwcu dopiero zadebiutowała i zyskuje na popularności. Możliwe więc, że to ona w kolejnych miesiącach przebije się na szczyt stawki.

Narkotyki, pornografia i seks czyli życie nastolatków w serialu „Euforia”

Poniżej pierwsza dziesiątka najpopularniejszych seriali w HBO w czerwcu.

  1. Czarnobyl
  2. Wielkie kłamstewka
  3. Gra o tron
  4. Opowieści podręcznej
  5. Euforia
  6. Doom Patrol
  7. Ślepnąc od świateł
  8. Paragraf 22
  9. Legion
  10. Mr. Robot

Serial „Czarnobyl”, który trafił na platformę HBO GO odniósł niespodziewany sukces, bijąc nawet flagową produkcję HBO, jaką jest „Gra o tron”. W serwisie IMDb „Czarnobyl” zdobył ocenę 9,7/10, podczas gdy „Gra o tron” zdobyła 9,4 punktów. W serwisie „Rotten Tomatoes” zebrał natomiast 94% pozytywnych recenzji przy ocenie 8,83/10.

%%REKLAMA%%

Pięcioodcinkowy serial „Czarnobyl” opowiada o wydarzeniach, które doprowadziły do największej w historii katastrofy elektrowni jądrowej 26 kwietnia 1986 roku, a także o heroicznej walce ze skutkami eksplozji reaktora. Pokazuje też zakulisowe starcia władzy, która próbowała zatuszować skalę katastrofy.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także