Head (Korn): Metamfetamina zrujnowała moje życie

/ 30 stycznia, 2017

Brian „Head” Welch w rozmowie dla brytyjskiego miesięcznika „Metal Hammer” wypowiedział się szczerze o zgubnym wpływie narkotyków.

Korn w Encyklopedii TerazRock.pl

Zapytany o swoje doświadczenia z narkotykami, gitarzysta Korn odpowiedział, że najczęściej brał metamfetaminę:

Początkowo miałem wrażenie, że potrafię przebić się przez dach, ale potem narkotyk obrócił w ruinę wszystko w moim życiu: mój umysł, moje emocje, moje związki i mój spokój ducha. Najdłużej nie zmrużyłem oka przez cztery albo pięć dni. Słyszałem o ludziach, którzy nie zasypiali przez tydzień albo dłużej, ale ja stawałem się zbyt wyczerpany i popadałem w paranoje. Myślałem, że na strychu mojego domu czają się ludzie, obserwują mnie przez otwory wentylacyjne i przygotowują na mnie zasadzkę. Ludzie przynosili mi towar, a dawałem im po kilkaset dolarów, wiedzieli więc, że mam pieniądze w domu. Zastanawiałem się „co ja tu robię?”.

Head pamięta dokładnie swój pierwszy raz:

Miałem około 20 lat i chodziłem z taką piękną dziewczyną. Na imprezie ktoś przyniósł towar – był czerwony albo różowawy – ona go wciągnęła, a ja chciałem jej zaimponować, więc też wziąłem. Kiedy go wciągnąłem, wstałem i miałem wrażenie, jakby moja głowa urosła na kształt stożka. Miałem takie dziwne uczucie mrowienia. Potem nastała najgorsza noc życia! Myślałem, że pójdę do łóżka o piątej nad ranem, ale podniebienie mi tak wyschło, że nie mogłem niczego przeżuwać, bo tak mnie bolało. Coś okropnego! Nie wiem, dlaczego kilka miesięcy później do tego wróciłem.

Dzisiaj Brian „Head” Welch zapewnia, że ma się znacznie lepiej. Przekonać o tym będziemy mogli się 31 marca 2017 roku, kiedy na warszawskim Torwarze zagra Korn, wraz z zespołami Heaven Shall Burn i Hellyeah. Wciąż są dostępne na ten koncert bilety w następujących cenach:

  • Golden Circle EE – 289 PLN
  • Płyta – 149 PLN
  • Trybuny – 179 PLN
  • Trybuny – 149 PLN

Grupa promować będzie wydany w 2016 roku album „The Serenity of Suffering”, z którego pochodzi nagrany z Coreyem Taylorem utwór „A Different World”.

Korn: „A Different World”

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także