Head (Korn) wskazał swoje muzyczne odkrycie 2018 roku

/ 28 grudnia, 2018

Podczas wywiadu dla portalu „Loudwire” Brian „Head” Welch został zapytany o swoje największe odkrycie 2018 roku. Sprawdźcie, jak na to pytanie odpowiedział.

Lars Ulrich wskazał najważniejszy zespół rockowy 2018 roku

Brian „Head” Welch bez wahania wymienił amerykański zespół rapcore’owy Fever 333, w którego skład wchodzą członkowie Letlive, The Chariot i Night Verses:

Byliśmy w studiu Johna Feldmana i byli tam kolesie z Fever. Rozmawiali o gitarzyście, Stephenie, którego znam z The Chariot.

The Chariot miał najbardziej szalone koncerty, jakie widziałem. Potrafili dobiec po głowach publiczności niemal do konsolety. Byłem ich fanem.

Gdy usłyszałem Fever 333 nie miałem żadnych wątpliwości. Mają punkowe zacięcie i Rage’ową moc i są na czasie. Ludzie porównują ich do RATM, ale uważam, że się wyróżniają i mają własny styl.

Podoba mi się też Bring Me The Horizon, uwielbiam ich nowy materiał. Breaking Benjamin grają zabójczo. Five Finger Death Punch też. Czekam na nowy Papa Roach.

Na koniec Head wyraził opinię na temat aktualnego stanu muzyki rockowej:

Rock ma się dobrze. Nie rozumiem ludzi, którzy twierdzą inaczej. Jeśli chodzi o koncerty, jest świetnie. A kogo obchodzi czy jest w mainstreamie czy nie? Kiedyś powróci. Jak wszystko.

Zespół Fever 333 wydał w 2018 roku debiutancką płytę EP „Made In America”. Promuje ją utwór tytułowy, którego teledysk możecie obejrzeć poniżej. Na 2019 rok zapowiadany jest album „Strength in Numb333rs”.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także