Hellyeah znalazło następcę Vinniego Paula. Sprawdź, kto dołączył do zespołu

/ 7 maja, 2019

Już jakiś czas temu wiadomo było, że mimo śmierci Vinniego Paula, zespół Hellyeah będzie kontynuował muzyczną karierę. Niewiadomą było jednak, kto zasiądzie za perkusją podczas kolejnych koncertów. Sprawa została wyjaśniona, ponieważ zespół ogłosił, że jego szeregi wzmocnił Roy Mayorga znany z występów w Stone Sour.

Przywitajcie naszego drogiego przyjaciela i brata, Roya Mayorga, który zasiądzie gościnnie za perkusją podczas naszych koncertów granych w hołdzie naszemu bratu, Vinniemu Paulowi. Obaj się kochali i mieli do siebie wzajemny szacunek, dlatego cały proces był dla nas znacznie łatwiejszy.

– napisał w swoich mediach społecznościowych zespół Helleyah.

Choć Roy Mayorga kojarzony jest przede wszystkim z występami w Stone Sour, ma w swoim CV znacznie więcej zespołów, a wspomnieć warto chociażby o Soulfly, Amebix, Nausea czy współpracach z Markiem Mortonem i Dave’em Navarro.

%%REKLAMA%%

Choć zespół Hellyeah nie zdradził jeszcze planów na najbliższe miesiące, grupa najprawdopodobniej wyruszy w trasę koncertową. Niewykluczone również, że wejdzie do studia nagraniowego. Ostatnio, w połowie marca, pojawił się utwór „333”, którego współautorem był nieżyjący Vinnie Paul. Nie wiadomo niestety, czy to zapowiedź nowej płyty Amerykanów.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także