Henry Rollins wystąpi w Polsce z programem „Good To See You 2022” [DATA, BILETY]

/ 6 października, 2021

Henry Rollins pojawi się w Polsce już na początku 2022 roku!


Często nadużywane słowo „legenda” pasuje do Henry’ego Rollinsa idealnie. Ikona punk rocka, były wokalista Black Flag czy Rollins Band przyjedzie do Polski ze swoim wyjątkowym programem „Good To See You 2022”. Wydarzenie odbędzie się 26 stycznia 2022 w warszawskim klubie Palladium.

Zakres aktywności, w których z powodzeniem realizuje się Henry Rollins jest naprawdę szalenie szeroki. Światową sławę zdobył dzięki charyzmatycznym występom jako lider punkowego Black Flag, jednak od tego czasu zdążył już zostać również aktorem, pisarzem, wydawcą, podróżnikiem, gospodarzem swojego programu TV, a przede wszystkim rewelacyjnym mówcą, który swoimi wciągającymi i nierzadko prowokacyjnymi wystąpieniami poruszył tysiące ludzi na całym świecie. 

Good To See You 2022 Tour to błyskotliwe i porywające przemyślenia Rollinsa na temat szalonego i dziwnego czasu światowej pandemii oraz tego wszystkiego, co ją poprzedzało. Przepełniony anegdotami, zwariowanymi historiami, trafnymi refleksjami i dużą dawką sarkastycznego humoru występ daje mnóstwo rozrywki i pozostaje w pamięci na bardzo długo.

Henry Rollins w Polsce – bilety

Henry Rollins wystąpi 26 stycznia 2022 w klubie Palladium w Warszawie. Bilety w cenie 99 zł oraz 119 zł znajdziecie na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Going.pl i w Empikach. Trafią do sprzedaży 7 października.

KOMENTARZE

Przeczytaj także