Hey udostępnił utwór z okazji 25-lecia istnienia [WIDEO]

/ 14 września, 2017

Z okazji 25 lecia istnienia zespołu Hey i jubileuszowej trasy Fayrant, Artyści przygotowali specjalny prezent dla swoich fanów. Jest nim nowy singiel „gdzie Jesteś, gdzie jestem?”, zapowiadający także dwupłytowy jubileuszowy album zespołu, który pojawi się w październiku nakładem wytwórni Kayax.

Profile zespołu Decapitated zniknęły z Facebooka i Twittera

Katarzyna Nosowska, liderka Hey, tak podziękowała za wspólne 25 lat:

Panie, Panowie.. Dziękujemy, że przez tak wiele lat, Nadawaliście sens naszemu istnieniu, wpuszczając do uszu dźwięki i słowa, które wysyłaliśmy w świat. Dziękujemy za otuchę i krytykę, za koncerty, na które Przychodziliscie sami, a potem z dziećmi. Dziękujemy za asystowanie nam przy dorastaniu i za to, że my mogliśmy być przy Was gdy mijały kolejne lata. " gdzie Jesteś, gdzie jestem?" to prezent z okazji naszej komitywy. Piosenka na jesień, piosenka sentymentka.

Utwór „gdzie Jesteś, gdzie jestem?” pojawił się w serwisie YouTube:

Trasa Hey z wyjątkowymi gośćmi

Na początku lipca ogłoszono, że Piotr Banach, gitarzysta i współzałożyciel formacji, będzie gościem specjalnym nadchodzącej trasy koncertowej. Dzisiaj zespół Hey na swoim Facebookowym profilu zamieścił specjalne wideo, na którym widać twarze artystów, którzy również pojawią się gościnnie podczas jesiennych, jubileuszowych występów. Będą to: Brodka, Ania Dąbrowska, Mela Koteluk, Beata Kozidrak, Natalia i Paulina Przybysz, O.S.T.R., Titus, Dawid Podsiadło oraz Igor Herbut. Na razie jednak nie wiadomo kto, gdzie i kiedy stanie na scenie razem z grupą Hey. O tym przekonamy się zapewne już niebawem. 

Trasa „Fayrant Tour” rozpocznie się 24 listopada w Warszawie, bilety kupić można na stronie Ticketpro.pl. Oto pełna rozpiska koncertów:

  • 24.11.2017 / WARSZAWA / TORWAR
  • 25.11.2017 / SZCZECIN / ARENA AZOTY
  • 26.11.2017 / WROCŁAW / HALA ORBITA
  • 02.12.2017 / POZNAŃ / HALA ARENA
  • 03.12.2017 / GDAŃSK-SOPOT / ERGO ARENA
  • 06.12.2017 / KRAKÓW / TAURON ARENA
  • 08.12.2017 / KATOWICE / SPODEK

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także