Bez kategorii

Hey w jubileuszowej trasie. Wygraj bilety na koncerty zespołu! [KONKURS]

/ 15 listopada, 2017

Koncerty w ramach „Fayrant Tour” to niewątpliwie unikatowe wydarzenia. Na trasie oprócz największych przebojów i wspomnień pojawią się także znakomici goście. Specjalnie z tej okazji do zespołu dołączy założyciel, Piotr Banach. Swoje występy na poszczególnych koncertach potwierdzili również: Beata Kozidrak, Dawid Podsiadło, Ania Dąbrowska, Titus, Brodka, O.S.T.R., Mela Koteluk, Igor Herbut oraz Paulina i Natalia Przybysz.

Stone Temple Pilots wystąpili z nowym wokalistą

W związku z tą cieszącą się ogromną popularnością trasą koncertową prezentujemy konkurs skierowany do naszych Czytelników, w którym do wygrania są bilety (po cztery) na następujące koncerty:

  • Warszawa (24.11) – Torwar
  • Szczecin (25.11) – Arena Szczecin
  • Wrocław (26.11) – Hala Orbita
  • Poznań (2.12) – Hala Arena
  • Gdańsk (3.12) – Ergo Arena
  • Kraków (6.12) – Tauron Arena

Waszym zadaniem konkursowym jest przygotowanie recenzji jednej z płyty zespołu Hey i przesłanie jej na adres konkurs@terazrock.pl. W e-mailu, poza pracą konkursową, musicie podać swoje imię oraz nazwisko, adres zamieszkania oraz podać nazwę miejscowości, w której chcielibyście zobaczyć koncert. Zabawa potrwa do 20 listopada, nazwiska zwycięzców ogłoszone zostaną dzień później na naszej stronie internetowej. 

Trasie towarzyszyć będzie premiera dwupłytowego jubileuszowego albumu „CDN” zawierającego największe przeboje zespołu. Wszystkie, nawet najstarsze, piosenki zostały nagrane na nowo, niektóre w nowych, zaskakujących wersjach, inne w sprawdzonych koncertowych aranżacjach lub po prostu po staremu.

mg

KOMENTARZE