Hollywood Undead i B-Real (Cypress Hill) we wspólnym teledysku [WIDEO]

/ 6 grudnia, 2017

Najnowszy, piąty album Hollywood Undead ukazał się 27 października tego roku. Zespół, który nie boi się muzycznych eksperymentów, przygotował czternaście premierowych kompozycji, natomiast tylko na jednej z nich pojawił się muzyczny gość – raper B-Real z zespołu Cypress Hill zaśpiewał w utworze „Black Cadillac”.

Najczęściej streamowane utwory i artyści na Spotify w 2017

To właśnie do tego utworu  powstał właśnie oficjalny tekedysk, który amerykański zespół umieścił na swoim kanale w serwisie YouTube:

Obecnie zespół Hollywood Undead koncertuje w Stanach Zjednoczonych, a wspomaga ich formacja Butcher Babies. Grupa niedługo przyjedzie na Stary Kontynent.

Hollywood Undead również w Polsce

W przyszłym roku Hollywood Undead przyjedzie do Polski na dwa koncerty. Najpierw formacja pojawi się w warszawskim klubie Stodoła, a koncert odbędzie się 17 lutego 2018 roku, natomiast później udadzą się do wrocławskiego Centrum Koncertowego „A2”, a rzecz będzie miała miejsce 18 lutego 2018 roku.

Niedawno, bo w listopadowym „Teraz Rocku” opublikowaliśmy wywiad z muzykami z Hollywood Undead, a także zrecenzowaliśmy płytę „V”. Numer możecie znaleźć w naszym sklepie internetowym

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także