Hollywood Vampires grają Bowiego i Motörhead. Mistrzostwo!

/ 16 września, 2018

Hollywood Vampires to supergrupa, na czele której stoją Alice Cooper, Joe Perry i Johnny Depp. Grupa oprócz własnego materiału wykonuje też liczne przeróbki rockowych przebojów, głównie z lat 60. i 70. Jedną z nich jest „Heroes” Davida Bowiego.

Johnny Depp chory? Fani zaniepokojeni

Jakiś czas temu podczas koncertu w mieście Bethlehem w Pensylwanii Hollywood Vampires wykonali słynny utwór Davida Bowiego. Zaśpiewał go Johnny Depp. Poniżej możecie sami przekonać się, jak im poszło:

Teraz Hollywood Vampires pochwalili się nagraniami z prób, gdzie ponownie sięgnęli po utwór Bowiego, a także największy przebój Motörhead „Ace of Spades”:

Kłopoty Deppa

Początkowo filmu „City Of Lies”, opowiadający o morderstwach słynnych raperów, miał trafić do kin za miesiąc, 7 września, ale jego premiera została dość niespodziewanie przesunięta.

„City Of Lies” w rolach głównych wystąpią Johnny Depp i Forest Whitaker, którzy będą próbować znaleźć winnych morderstw dwóch słynnych raperów – Tupaca Shakura i Notoriusa B.I.G. Wyreżyserowany przez Brada Furmana film miał trafić do kin 7 września 2018 roku. Tak się jednak nie stanie. Premiera filmu we wskazanym terminie została odwołana i nie podano przyczyn tej decyzji. Nie wiadomo również, kiedy ostatecznie „City Of Lies” trafi do kin. 

Nieoficjalnie mówi się, że powodem wstrzymania dystrybucji filmu jest proces, który wytoczył Deppowi Gregg „Rocky” Brooks, location manager, który miał zostać pobity przez aktora na planie filmu „City Of Lies”.

Do całego zajścia doszło, gdy reżyser Brad Furman, niezadowolony z nakręconej sceny, kazał Brooksowi, by przekazał Deppowi, że na ten dzień kończą zdjęcia ze względu na brak postępów. Brooks twierdzi, że Depp wtedy zaczął go obrażać, a gdy ten chciał zwrócić się o pomoc policji, aktor uderzył go dwukrotnie w żebra. Miał potem mu zaproponować: „zapłacę ci 100 tysięcy dolarów jeśli mnie teraz uderzysz”.

Nie jest to jedyny pozew, z jakim będzie musiał zmierzyć się Johnny Depp. Jak podaje „Page Six” aktora oskarżają także dwaj byli ochroniarze za to, że nie chciał im płacić i stawiał w „toksycznych” sytuacjach.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także