Hollywood Vampires publikuje wideo z trasy

/ 26 lipca, 2018

Hollywood Vampires odbył w tym roku udaną trasę koncertową po Europie, która zahaczyła także o Polskę. Grupa wystąpiła na warszawskim Torwarze 12 czerwca, dając niezapomniany koncert, o którym pisaliśmy w lipcowym "Teraz Rocku". Jesteście ciekawi, co działo się za kulisami tej szalonej trasy? Grupa przygotowała dla was krótki film.

Johnny Depp był w depresji na trasie Hollywood Vampires

Podstawowy skład zespołu Hollywood Vampires stanowią Alice Cooper, Johnny Depp i Joe Perry, a na scenie wspomagają ich dodatkowo Sheryl Cooper, Chris Wyse, Tommy Henriksen, Glen Sobel i Buck Johnson.

Historia zespołu Hollywood Vampires sięga lat 70., gdy grupa prawdziwych rock’n’rollowców – pod takim szyldem – przemierzała nocami bary Los Angeles. Frontmanem został Alice Cooper, do którego dołączyli: Harry Nilsson, John Lennon, Ringo Starr, Keith Moon i Micky Dolenz. Nic dziwnego, że tak utalentowana grupa szybko obrosła legendą, a ich wybryki nie odeszły w zapomnienie.

Czterdzieści lat później Alice Cooper wskrzesił Hollywood Vampires w towarzystwie Joe Perry’ego i Johnny’ego Deppa, nawiązując do dokonań poprzedniego składu i zapraszając wiele innych znanych nazwisk do współpracy nad wydanym w 2015 roku albumem. Zespół wykonuje głównie przeróbki znanych rockowych piosenek, ale też materiał autorski.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także