Hozier zapowiedział klubowy koncert w Polsce

/ 13 lutego, 2019

Andrew Hozier-Byrne, znany bardziej jako Hozier, ogłosił właśnie szczegóły swojej europejskiej trasy koncertowej. Artysta zapowiedział wizytę w naszym kraju – odbędzie się ona 7 września tego roku w warszawskim klubie Palladium

Hozier w Polsce – bilety

  • Bilety dostępne będą w ogólnej sprzedaży od piątku, 22 lutego od godz. 10:00 na LiveNation.pl
  • Przedsprzedaż Citi Handlowy ruszy we czwartek, 21 lutego o godz. 10.00 i zakończy się 22 lutego o godz. 09:00
  • Przedsprzedaż „Album pre-order” rozpocznie się w środę 20 lutego o godz. 10:00 i potrwa do 22 lutego do godz. 9:00

Hozier to wielokrotnie nagradzany muzyk, piosenkarz i autor piosenek pochodzący z Irlandii. Jego debiutancki album studyjny „Hozier" został wydany w październiku 2014 roku i zawiera multi-platynowy, nominowany do nagrody Grammy utwór „Take Me To Church". Na płycie znalazły się również optymistyczny i szybki utwór „Someone New", uduchowiony „Work Song" czy „From Eden".

W 2016 roku Hozier wydał zamykający album utwór „Cherry Wine" jako charytatywny singiel, który miał na celu zwiększyć świadomość dotyczącą problemów związanych z przemocą w rodzinie na całym świecie. 

Kontynuacją sukcesu Hoziera był utwór „Better Love’’ pochodzący ze ścieżki dźwiękowej do filmu przygodowego „Tarzan: Legenda’’. Jego epka „Nina Cried Power", która została wydana w 2018 roku jest zapowiedzią nadchodzącego albumu, którego premiera już niebawem.

mg

KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także