Hunter przygotował utwór na potrzeby gry „Doom Eternal” [WIDEO]

/ 18 marca, 2020

Dziś swoją premierę ma teledysk do utworu pt. „kArmageDoom”, stworzony wspólnie z zespołem Hunter oraz Mania Studio, specjalnie z okazji zbliżającej się premiery gry „Doom Eternal”. Z klipem możecie zapoznać się poniżej:

Zespół Hunter obchodzi obecnie XXXV-lecie swojej bogatej historii twórczej na polskiej scenie metalowej. Ciężkie gitarowe riffy połączone z poruszającymi, mocnymi a jednocześnie poetyckimi tekstami, porywające aranżacje instrumentalne oraz elementy muzyki filmowej to kluczowe cechy zespołu, który określa swoją muzykę jako soulmetal. Niezliczona ilość koncertów, w tym z największymi gwiazdami światowymi jak Metallica, Iron Maiden, Motorhead, Gojira czy Korn, do tego niezliczona ilość nagród, dwie złote płyty i cztery pokolenia wiernych fanów to wkład Huntera w historię polskiego metalu. Ich kolejny krok to „kArmageDoom”.

%%REKLAMA%%

Gra „Doom Eternal” ukaże się 20 marca 2020 roku na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste w pełnej polskiej i angielskiej wersji językowej.


REKLAMA

Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także