Bez kategorii

Hunter w Stodole. Wygraj bilet na koncert

/ 23 października, 2017

Zespół Hunter jest w trakcie jesiennej trasy koncertowej, promującej wydany w zeszłym roku album „NieWolnOść”. Jednym z jej przystanków będzie koncert w Stodole.

Jerzy Owsiak stanął przed sądem. Jest wyrok

Dla tych, którzy mają ochotę wybrać się na koncert Huntera w Stodole, mamy trzy podwójne zaproszenia. Wystarczy, że odpowiecie na pytanie: z jakiego miasta pochodzi zespół Hunter. Odpowiedzi wysyłajcie do 26 października na adres: konkurs@terazrock.pl z tematem Hunter – konkurs. Nie zapomnijcie się podpisać swoim imieniem i nazwiskiem!

Hunter opublikował niedawno nowy teledysk, do utworu „Kim”. Teledysk jest pewnego rodzaju formą przestrogi przed konsekwencjami gier politycznych, które toczą się obecnie w tak wielu miejscach świata. Obraz został zarejestrowany i zmontowany przez Pita i Saimona, czyli gitarzystę i basistę zespołu. W piwnicy, gdzie odbywają się próby.

Hunter – „Kim”

Jesienna odsłona trasy koncertowej zespołu Hunter to przede wszystkim promocja nowej płyty studyjnej zatytułowanej „NieWolnOść”, której premiera odbyła w zeszłym roku. Album spotkał się ze świetnym odbiorem wśród fanów zespołu Hunter, którzy licznie przybywali na koncerty w całej Polsce.

Podczas koncertów będzie można usłyszeć jednak nie tylko nowe utwory z „NieWolnOść” ale także przekrój poprzednich płyt, w tym takie, które dawno nie były wykonywane na żywo. Będzie to ukłon dla wszystkich fanów zespołu, żeby zarówno starsi jak i młodsi usłyszeli to, co najbardziej lubią.

Rozpiska koncertowa prezentuje się następująco:

  • 26.10 – Świdnica – Klub Bolko
  • 27.10 – Wrocław – Stary Klasztor
  • 28.10 – Częstochowa – Teatr From Poland
  • 29.10 – Łódź – Łódzki Dom Kultury
  • 03.11 – Warszawa – Stodoła
  • 04.11 – Lublin – Graffiti
  • 05.11 – Rzeszów – Life House

Bilety na koncert w Stodole można kupić także na stronie Ticketpro.pl w cenie 49 PLN.

rf

KOMENTARZE