Ian Gillan (Deep Purple) mówi, czy znudził mu się „Smoke On The Water”

/ 7 sierpnia, 2020

Ian Gillan został zapytany przez „Songfacts” o najsłynniejszy utwór Deep Purple. „Smoke On The Water” stanowi żelazną pozycję koncertów grupy. Czy Gillanowi nie znudziło się śpiewanie tej piosenki?

Ian Gillan powiedział:

Jak w przypadku wszystkich narracyjnych piosenek, możesz poczuć, jakbyś tam był. Jest fantastyczna. Uwielbiam ją śpiewać. Ma niesamowity groove.

Wszyscy fani na koncertach przeżywają tę piosenkę i znają każde jej słowo. Przeżywamy więc ją razem. Jest niesamowita. Fantastyczna. Uwielbiam ją. Nie mam problemu ze śpiewaniem jej choćby i codziennie.

Dzisiaj premierę ma nowy album Deep Purple zatytułowany „Whoosh!”, który będzie miał koncertową promocję na całym świecie. Przełożony polski koncert legendarnego zespołu odbędzie się 13 października 2021 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

W kioskach dostępny jest już sierpniowy numer „Teraz Rocka”, w którym oprócz wywiadu z Rogerem Gloverem i producentem Bobem Ezrinem znajdziecie także materiały o takich wykonawcach, jak Lamb Of God, Bob Dylan, Bob Marley, Rush, Wojciech Waglewski, Blues Pills, Paul McCartney i Tim Bowness.

[SIERPNIOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ]

Szukajcie takiej okładki.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także