Ice-T (Body Count) został zatrzymany przez policję

/ 25 października, 2018

Znany z zespołu Body Cout wokalista Ice-T został zatrzymany w środę rano, 24 października, przez policję w Nowym Jorku. Według tego, co podaje portal „TMZ” artysta nie zapłacił za przejazd przez most Jerzego Waszyngtona. Jechał też niezarejestrowanym pojazdem.

Automatyczna aplikacja uiszczająca przejazd przez most nie zadziałała, jednak Ice-T mimo to kontynuował jazdę. Gdy został zatrzymany przez policję, okazało się, że jego McLaren nie jest zarejestrowany. Za to Ice-T zarobił dodatkowy mandat.

Ice-T odniósł się do tego wydarzenia na swoim Twitterze, pisząc:

Gliny trochę poniosło. Mogły mi po prostu wypisać mandat. Zatrzymany i wypuszczony. Jadę dalej.

Ice-T odniósł się też do faktu, że w serialu „Law & Order: SVU” grał policjanta:

Ludzie myślą, że skoro grałem glinę w SVU to prawdziwe gliny traktują mnie ulgowo. lol

Body Count to amerykańska grupa rapcore’owa, powstała w 1990 roku w Los Angeles z inicjatywy Ice-T i Erniego C.

Ostatni album grupy, „Bloodlust”, wydany został w marcu ubiegłego roku. W pierwszym tygodniu sprzedaży zadebiutował na trzecim miejscu brytyjskiego zestawienia Rock & Metal Chart. Na płycie wystąpili gościnnie Dave Mustaine (Megadeth), Max Cavalera (ex-Sepultura, Soulfly) i Randy Blythe (Lamb Of God).

Ice-T, lider Body Count, podczas jednego z niedawnych wywiadów przyznał, że ma już pomysł na kolejną płytę, która będzie nosiła tytuł „Carnivore”. Opowiada o niej następującymi słowami:

Generalnie jej przesłanie brzmi: pieprzyć wegan. Doszliśmy do wniosku, że wszyscy mięsożercy są zajebiści. Jesteśmy mięsożercami!

Po chwili Ice-T jednak dodał:

Tak naprawdę nie chodzi mi o przesłanie „pieprzyć wegan”, tylko o to, że w dzisiejszych czasach wszyscy są mięczakami, my więc jesteśmy mięsożercami.

Nowy album Body Count ma ukazać się w 2019 roku.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także