Iggy Pop zapowiada potężny box: „The Bowie Years”

/ 10 kwietnia, 2020

29 maja ukaże się box „The Bowie Years” Iggy’ego Popa, na który złoży się siedem płyt CD. Box dokumentować będzie późne lata 70., kiedy Iggy Pop współpracował blisko z Davidem Bowiem. Oprócz reedycji płyt „The Idiot”, „Lust For Life” i koncertowej „TV Eye” znajdą się w nim także płyty z nieznanymi wcześniej nagraniami oraz miksami alternatywnymi. Całość uzupełni 40-stronicowa książka.

Wydawnictwo zapowiada singel z alternatywną wersją utworu „China Girl”, który najpierw został wylansowany przez Iggy’ego Popa, a potem został przebojem w wersji Davida Bowiego, która trafiła na jego album „Let’s Dance”. Piosenki można wysłuchać poniżej.

Tego samego dnia ukażą się też reedycje płyt „The Idiot” i „Lust For Life” jako osobne wydawnictwa z bonusowymi utworami.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także