Iggy Pop zaprezentował kolejny teledysk z płyty „Free” [WIDEO]

/ 3 marca, 2020

Choć wydawnictwo ukazało się kilka miesięcy temu, Iggy Pop wciąż chętnie je promuje. Właśnie w sieci pojawił się teledysk, który powstał na potrzeby singla „We Are The People”. Za reżyserię obrazka odpowiedzialny jest Simon Taylor:

Najnowszy album Iggy’ego Popa zatytułowany „Free” miał swoją premierę 6 września ubiegłego roku. Wydawnictwo pojawiło się wówczas w sklepach i serwisach streamingowych. Jeszcze przed premierą artysta pochwalił się kompozycjami „James Bond” oraz tytułowym „Free”.

%%REKLAMA%%

Iggy Pop zagra w Polsce

Off Festival 2020 odbędzie się w dniach 7-9 sierpnia 2020 roku w Katowicach. Na imprezie zagrają między innymi: Iggy Pop, Bikini Kill, Tropical Fuck Storm, Mac DeMarco, Injury Reserve, Shura, Folamour, Alyona Alyona, Piernikowski + goście, Lazarus

Bilety wciąż w sprzedaży.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

KUP TERAZ!

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” jest już do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce, a także w naszym sklepie internetowym za 19,99 zł.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także