Imagine Dragons opublikowali inspirowany Pink Floyd nowy utwór [AUDIO]

/ 2 listopada, 2018

Niedawno Imagine Dragons opublikowali utwór „Zero”, który jednak nie był zapowiedzią ich nowej płyty, a promocją filmu „Ralph Demolka w internecie”. Teraz natomiast w sieci pochwalili się już zapowiedzią nowego wydawnictwa, a jest nią singiel „Machine”. Zanim jednak przejdziemy do samego utworu, warto spojrzeć na jego okładkę:

Inspiracja legendarnym albumem „Division Bell” z repertuaru Pink Floyd jest oczywista, ale czy przełożyło się to na samą muzykę? Czy słychać gdzieś subtelne naleciałości z „High Hopes” czy „A Great Day for Freedom”? Przekonajcie się sami:

Dyskografię zespołu Imagine Dragons zamyka płyta „Evolve”, która na rynku ukazała się w czerwcu ubiegłego roku i spędziła aż 55 tygodni na amerykańskiej liście Billboard Top 200. To właśnie z niej pochodzą takie piosenki, jak m.in. „Believer”„Thunder” czy „Whatever It Takes”.

Jakiś czas temu muzycy zaprezentowali premierową kompozycję zatytułowaną „Natural”, która zapowiada czwarty studyjny krążek. Album opublikowany zostanie już 9 listopada i będzie nosił tytuł „Origins”.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także