Imagine Dragons udostępniają nowy utwór. To zapowiedź czwartego albumu [AUDIO]

/ 18 lipca, 2018

Twórcy wielkiego hitu „Radioactive” nie zwalniają tempa. Zespół Imagine Dragons zaprezentował premierową kompozycję zatytułowaną „Natural”, który zapowiada czwarty studyjny krążek. Jego data premiery czy tytuł na razie nie są znane. Natomiast już jutro wieczorem grupa wykona ten utwór na żywo w popularnym programie prowadzonym przez Jimmy’ego Kimmela.

Życie w świecie, w którym zwycięża najsilniejszy, może wyzwolić w człowieku najgorsze instynkty. A czasami najlepsze. Skłamałbym, gdybym przyznał, że przez ostatnią dekadę swojego życia nie stałem się sceptyczny wobec wielu spraw. Jednakże myślę, że jeśli potrafisz pokochać samego siebie, oceniające spojrzenia innych i słowa pełne nienawiści, które cię otaczają, przestają mieć znaczenie. „Natural” to piosenka o byciu gotowym na przeciwstawienie się wszelkim trudnościom, jakie stają na twojej drodze

– mówi Dan Reynolds, lider Imagine Dragons.

Poniżej możecie zapoznać się z najnowszym utworem tej formacji:

Warto także przypomnieć, że grupa – bardzo popularna w naszym kraju – nie tak dawno udostępniła elektroniczną kompozycję zatytułowaną „Born to Be Yours”, która powstała we współpracy z popularnym DJ i producentem Kygo.

Dyskografię zespołu Imagine Dragons zamyka płyta „Evolve”, która na rynku ukazała się w czerwcu ubiegłego roku i spędziła aż 55 tygodni na amerykańskiej liście Billboard Top 200. To właśnie z niej pochodzą takie piosenki, jak m.in. „Believer”„Thunder” czy „Whatever It Takes”. Muzycy są obecnie w trakcie trasy koncertowej promującej wspomniany album.

Formacja Imagine Dragons powstała w 2008 roku w Las Vegas.  

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także