Impact Festival 2022 zapowiedziany. Trzy zagraniczne gwiazdy! [DATA, BILETY]

/ 29 listopada, 2021

Poznaliśmy wszystkie najważniejsze szczegóły związane z przyszłorocznym Impact Festivalem.


Właśnie ogłoszono, że główną gwiazdą Impact Festival 2022 będzie Five Finger Death Punch. Jeden z najważniejszych hard rockowych zespołów wystąpi w Krakowie podczas 8. edycji festiwalu. Odbędzie się on 6 lipca 2022 roku w Tauron Arenie.

Jednocześnie poinformowano, że 5FDP towarzyszyć będą Black Label Society oraz Hollywood Undead.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

Impact Festival 2022 – bilety

Poinformowano również o terminach sprzedaży biletów:

  • Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy: 30.11 godz. 11:00
  • Przedsprzedaż Ticketmaster Polska: 2.12 godz. 11:00
  • Sprzedaż ogólna: 3.12 od godz. 11:00

Five Finger Death Punch mają na swoim koncie ponad 7,6 miliarda streamów, 3 miliardy wyświetleń wideo i nadal biją rekordy na całym świecie. W latach 2018-2020 sprzedali ponad milion biletów na swoje koncerty. Zespół zajmuje drugie miejsce wśród wykonawców spod znaku hard rockowego grania pod względem sprzedaży i streamów, ustępując jedynie Metallice. Grupa ma na koncie 25 singli, które znalazły się w top 10 i 11 utworów z numerem jeden na listach przebojów w ciągu ostatnich kilku lat. Ich kariera nie zwalnia tempa, a grupa niedawno podpisała kontrakt z Better Noise Music.

5FDP to jeden z najbardziej rozpoznawalnych muzycznych marek. Zespół często grał na wszystkich najważniejszych światowych festiwalach i wyprzedawał areny na całym świecie. Od czasu wydania debiutanckiego albumu „The Way of the Fist” w 2007 roku, zespół wydał sześć wydawnictw, które pokryły się złotem lub platyną przyznanymi przez zrzeszenie amerykańskich wydawców muzyki. Grupa ma również na koncie dwa świetnie sprzedające się albumy „Greatest Hits”.

KOMENTARZE

Przeczytaj także