In Flames zaprezentował tytułowy utwór z płyty "I, The Mask"

/ 12 stycznia, 2019

Utwór „I, The Mask” zapowiada tak samo zatytułowany album studyjny, który ukaże się 1 marca 2019 roku. Grupa In Flames wystąpi na Mystic Festival 25 czerwca 2019 roku. Festiwal odbędzie się w dniach 25 – 26 czerwca w TAURON Arenie Kraków oraz w otaczającym halę Parku Lotników, gdzie znajdzie się druga scena oraz miasteczko festiwalowe. W ciągu dwóch dni, na trzech scenach, pojawi się 28 artystów, a wśród nich m.in Slipknot, Sabaton, Within Temptation, King Diamond, Emperor, Amon Amarth, Powerwolf, Trivium, Testament, Carcass, Soulfly, Possessed, Eluveitie, Hatebreed, Immolation, Crowbar, Municipal Waste i Power Trip.

Mystic Festival 2019: Szczegóły imprezy

Lyric video do utworu „I, The Mask” możecie obejrzeć poniżej.

Płyta pt. „I, The Mask”, trzynasta w dorobku In Flames, światło dzienne ujrzy 1 marca 2019 roku. Na wydawnictwo złoży się dwanaście premierowych kompozycji, wcześniej poznaliśmy już „(This Is Our) House” oraz „I Am Above”.

Wokalista Anders Fridén o płycie „I, The Mask”:

To dla nas wyjątkowy album. Od naszego ostatniego wydawnictwa – „Battles” – ugruntowaliśmy naszą pozycję, stworzyliśmy własny festiwal i podróżowaliśmy po całym świecie. Stworzyliśmy bliską więź z fanami. To było w dużej mierze inspiracją dla tego albumu.

Tracklista:

 1. Voices
 2. I, The Mask
 3. Call My Name
 4. I Am Above
 5. Follow Me
 6. (This is Our) House
 7. We Will Remember
 8. In This Life
 9. Burn
 10. Deep Inside
 11. All The Pain
 12. Stay With Me

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także