Infected Rain zagrają cztery koncert w Polsce w 2023 roku [DATY, BILETY]

/ 16 marca, 2023
fot. Jeremy Saffer

Zespół Infected Rain ogłosił właśnie szczegóły nowej trasy koncertowej!


Mołdawski Infected Rain powróci do Polski na cztery koncerty w ramach ogłoszonej właśnie „Heyday Tour”. Grupa wystąpi 9 czerwca w Warszawie (VooDoo) oraz 11 sierpnia w Krakowie (Zaścianek), 13 sierpnia we Wrocławiu (Łącznik) i 14 sierpnia w Poznaniu (Pod Minogą).

Bilety na wszystkie koncerty trafiły już do sprzedaży. Dostępne są w następujących punktach: winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim i Ticketmaster.

Od założenia w 2008 roku Infected Rain jest jednym z najciężej pracujących zespołów w świecie mocnych brzmień. Grupa czerpie inspiracje z nowoczesnych metalowych stylów takich jak nu, groove czy metalcore, co w połączeniu z niesamowitą barwą wokalistki Leny Scissorhands daje efekt w postaci energicznej mieszanki, która doskonale sprawdza się zarówno na płytach, jak i na żywo.

Po dekadzie działalności formacja podpisała kontrakt z austriacką wytwórnią Napalm Records, we współpracy z którą ukazały się albumy „Endorphin” (2019) oraz zeszłoroczny „Ecdysis”. Na przestrzeni lat Infected Rain wystąpili na scenach całego świata, a z każdym kolejnym materiałem udowadniają, że połączyć tornado rytmów z mrocznymi melodiami potrafią jak żaden inny zespół. 

KOMENTARZE

Przeczytaj także