Iron Maiden. Koncertowy film w sieci [WIDEO]

/ 12 listopada, 2017

W sobotę o godzinie 20 polskiego czasu rozpoczęła się darmowa transmisja on-line na żywo z premiery koncertowego filmu. Po zakończeniu streamu, grupa Iron Maiden udostępniła go w całości na swoim kanale na YouTubie.

Lars Ulrich o hologramach w świecie rocka

The Book of Souls: Live Chapter” składa się z 15 utworów, które zespół wykonywał podczas dwuletniej trasy promującej ostatni studyjny album „The Book of Souls” (2015). Iron Maiden w trakcie wspomnianego tournee odwiedzili 39 krajów na sześciu kontynentach i zagrali dla ponad 2 milionów fanów na całym świecie. Utwory zostały zarejestrowane podczas różnych koncertów, m.in. w Australii, Kanadzie, Japonii, Wielkiej Brytanii, a także w Polsce. Tracklista prezentuje się następująco: 

 1. If Eternity Should Fail – Sydney, Australia
 2. Speed of Light – Cape Town, South Africa
 3. Wrathchild – Dublin, Ireland
 4. Children of the Damned – Montreal, Canada
 5. Death or Glory – Wroclaw, Poland
 6. The Red and the Black – Tokyo, Japan
 7. The Trooper – San Salvador, El Salvador
 8. Powerslave – Trieste, Italy
 9. The Great Unknown – Newcastle, UK
 10. The Book of Souls – Donington, UK
 11. Fear of the Dark – Fortaleza, Brazil
 12. Iron Maiden – Buenos Aires, Argentina
 13. Number of the Beast – Wacken, Germany
 14. Blood Brothers – Donington, UK
 15. Wasted Years – Rio de Janeiro, Brazil

Całość możecie zobaczyć poniżej:

W najbliższy piątek, czyli 17 listopada, wydawnictwo koncertowe „The Book of Souls: Live Chapter” ukaże się w wersji audio. Na rynku dostępne będą różne formaty: 2CD (zwykła wersja oraz deluxe – wydanie z książeczką w twardej oprawie), 3LP oraz w wersji cyfrowej.

Warto także nadmienić, że na końcu transmisja pojawiła się – wszystko na to wskazuje – zapowiedź przyszłorocznej trasy koncertowej pod szyldem „Legacy of the Beast Tour” (tak samo zatytułowana jest gra sygnowana przez zespół). Jej ogłoszenie ma nastąpić jutro.

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także