Iron Maiden udostępnia „The Book Of Souls: Live Chapter” w całości [WIDEO]

/ 16 listopada, 2017

W sobotę o godzinie 20 polskiego czasu odbyła się darmowa transmisja on-line na żywo z premiery koncertowego filmu „The Book of Souls: Live Chapter”. Po zakończeniu streamu, grupa Iron Maiden udostępniła go w całości na swoim kanale na YouTubie, jednak po jakimś czasie został usunięty. Teraz pojawił się ponownie, ale podzielony na części.

Linkin Park zapowiada album koncertowy

The Book of Souls: Live Chapter” składa się z 15 utworów, które zespół wykonywał podczas dwuletniej trasy promującej ostatni studyjny album „The Book of Souls” (2015). Iron Maiden w trakcie wspomnianego tournee odwiedzili 39 krajów na sześciu kontynentach i zagrali dla ponad 2 milionów fanów na całym świecie. Utwory zostały zarejestrowane podczas różnych koncertów, m.in. w Australii, Kanadzie, Japonii, Wielkiej Brytanii, a także w Polsce. 

Tracklista prezentuje się następująco: 

 1. If Eternity Should Fail – Sydney, Australia
 2. Speed of Light – Cape Town, South Africa
 3. Wrathchild – Dublin, Ireland
 4. Children of the Damned – Montreal, Canada
 5. Death or Glory – Wroclaw, Poland
 6. The Red and the Black – Tokyo, Japan
 7. The Trooper – San Salvador, El Salvador
 8. Powerslave – Trieste, Italy
 9. The Great Unknown – Newcastle, UK
 10. The Book of Souls – Donington, UK
 11. Fear of the Dark – Fortaleza, Brazil
 12. Iron Maiden – Buenos Aires, Argentina
 13. Number of the Beast – Wacken, Germany
 14. Blood Brothers – Donington, UK
 15. Wasted Years – Rio de Janeiro, Brazil

Całość możecie zobaczyć poniżej:

17 listopada wydawnictwo koncertowe „The Book of Souls: Live Chapter” ukaże się w wersji audio. Na rynku dostępne będą różne formaty: 2CD (zwykła wersja oraz deluxe – wydanie z książeczką w twardej oprawie), 3LP oraz w wersji cyfrowej.

Iron Maiden zagra w Polsce

Po dwuletniej trasie, promującej ostatni studyjny album „The Book of Souls” (2015), podczas której zespół Iron Maiden odwiedził 39 krajów na sześciu kontynentach i zagrał dla ponad 2 milionów fanów na całym świecie, muzycy w przyszłym roku wracają do koncertowania. 

W ramach „Legacy of the Beast Tour”, która będzie inspirowana tak samo zatytułowaną grą oraz komiksem, formacja odwiedzi europejskie miasta i da koncerty zarówno podczas festiwali, jak i samodzielnie w poszczególnych arenach. 

Co najważniejsze, brytyjska legenda po raz kolejny zagra w Polsce. Iron Maiden wystąpi 27 lipca w Tauron Arenie w KrakowiePrzedsprzedaż biletów (199-399 zł) na polski koncert dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl rozpocznie się 22 listopada o 10:00 i zakończy się 23 listopada o godzinie 22:00. Do regularnej sprzedaży wejdą natomiast 24 listopada o godzinie 10:00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl.

Przyszłoroczna europejskiej trasa rozpocznie się pod koniec maja w Estonii, a zakończy w sierpniu w Londynie. W tym miejscu możecie zapoznać się z pełną rozpiską. 

szy, mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także