Iron Maiden w Polsce. Bilety w sprzedaży

/ 24 listopada, 2017

Po ogromnym sukcesie światowej trasy w 2016 i 2017 roku, promującej 16. album studyjny „The Book Of Souls”, Iron Maiden wyruszają w trasę w 2018 roku grając koncerty w arenach oraz na festiwalach w Europie w ramach światowej trasy Legacy Of The Beast.

Muse i Brian Johnson razem na scenie [WIDEO]

Trasa rozpocznie się 26 maja w Tallinnie w Estonii a zakończy się w londyńskiej arenie O2 11 sierpnia. Koncert Iron Maiden w Polsce odbędzie się 27 lipca 2018 roku w Tauron Arenie Kraków. Do regularnej sprzedaży trafiły właśnie wejściówki na ten koncert, które dostępne są od 199 do 399 złotych. 

Pomysł na Legacy Of The Beast World Tour został zainspirowany grą komórkową i komiksem o takiej samej nazwie. Scenografia będzie zawierać wiele różnych, ale powiązanych ze sobą „światów”, a lista utworów będzie obejmować materiał z lat ’80 z kilkoma niespodziankami z późniejszych albumów, dzięki temu będzie różnorodna.  

Manager Iron Maiden, Rod Smallwood, wyjaśnia:

Nasi fani wiedzą, że mamy ustalony bardzo konkrety cykl tras odkąd Bruce i Adrian powrócili do Iron Maiden na początku XXI wieku – przeplatamy trasy poświęcone nowym albumom z trasami pełnymi historii i hitów. Uwielbiamy pracować w ten sposób z wielu powodów, nie tylko dlatego, że daje to zespołowi możliwość zagrania zarówno nowego materiału, jak i starych, uwielbianych utworów, które chcą usłyszeć fani. Dzięki temu trasy pozostają świeże, nie tylko dla fanów, ale również dla zespołu.

W rolli specjalnego gościa zaprezentuje się formacja Killswitch Engage podczas koncertów między 26 maja, a 1 lipca (mowa tu wyłącznie o występach niefestiwalowych), a także w ramach występów w Zjednoczonym Królestwie. Supporty podczas innych koncertów będą ogłaszane wkrótce. 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także