Iron Maiden wznawia kolejne płyty [FOTO]

/ 18 lutego, 2019

Iron Maiden jakiś czas temu rozpoczął serię wznowień swojej dyskografii. Pod koniec 2018 roku dostaliśmy pierwszą serię płyt, obejmującą wydawnictwa od „Iron Maiden” do „Piece Of Mind”. Tym razem wznowienia doczekają się płyty „Powerslave”, „Somewhere In Time”, „Seventh Son Of A Seventh Son” i „No Prayer For The Dying”. Seria ukaże się 22 marca 2019 roku.

Członkowie Metalliki, Iron Maiden i Foo Fighters zagrali razem

Tak jak w przypadku poprzedniej serii, tak i tutaj jedna z płyt ukaże się w kolekcjonerskiej wersji z figurką Eddiego. Będzie to płyta „Somewhere In Time”.

Kolejne dwie serie płyt, uzupełniające dyskografię Iron Maiden do albumu „The Book Of Souls” z 2015 roku ukażą się w ciągu najbliższych miesięcy.

%%REKLAMA%%

Steve Harris nie jest dobrym basistą?

W programie „Rock Talk With Mitch Lafon” Steve Harris, lider Iron Maiden, zapytany został, co czyni go świetnym basistą. Odpowiedź muzyka nieco zaskoczyła przeprowadzającego wywiad:

Cóż, nie wiem… Szczerze mówiąc to nie uważam siebie za świetnego basistę. W pewnym stopniu wolę myśleć o sobie jak o dobrym kompozytorze, niż basiście. Chodzi mi o to, że nie analizuję tego, co robię. Pewnie mój techniczny powiedziałby ci więcej o moim sprzęcie i brzmieniu. Jeśli chodzi o samą grę… Wydaje mi się, przynajmniej tak się mówi, że gram nieco inaczej, niż wszyscy. Dla mnie to jednak zupełnie naturalny sposób. Niewiele o tym myślę.

Muzyk przyznał, że nigdy nie uczył się grać w taki czy inny sposób i w jego wypadku to coś, co przyszło zupełnie naturalnie.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także