James Bond „Nie czas umierać” na kolejnym trailerze. Dzieje się! [WIDEO]

/ 3 września, 2020

Fani Jamesa Bonda musieli uzbroić się w cierpliwość. Premiera nowej części przygód agenta 007 zaplanowana była na kwiecień tego roku, lecz musiała zostać odwołana, gdyż z powodu koronawirusa zamknięto wszystkie kina.

Wczoraj dowiedzieliśmy się, kiedy film trafi do polskich kin. „Nie czas umierać” będzie miał polską premierę 20 listopada 2020 roku. Reżyserem filmu jest Cary Fukunaga, a w roli głównej wystąpił Daniel Craig. Piosenkę do filmu wykonała Billie Eilish.

Teraz natomiast w sieci pojawił się kolejny trailer nowych przygód Jamesa Bonda. Pierwszy raz możemy zobaczyć również Ramiego Malka, który zagra przeciwnika agenta 007:

Opis filmu (za Filmweb):

W „Nie czas umierać” James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

%%REKLAMA%%

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także