James May przygotował program kulinarny dla platformy Amazon [WIDEO]

/ 12 października, 2020


Znany z programów motoryzacyjnych „Top Gear” i „The Grand Tour” James May przygotował autorski program na zamówienie platformy Amazon.


Po odejściu z „Top Gear” James May, Jeremy Clarkson i Richard Hammond w 2016 roku wystartowali z nowym programem motoryzacyjnym „The Grand Tour”. Podpisali umowę z platformą Amazon i ponownie osiągnęli niesamowity sukces. Produkcja okazała się hitem i powstały jej trzy pełne sezony.

Kilka miesięcy temu prowadzący poinformowali, że formuła się wyczerpała, ale nie odchodzą. Zapowiedzieli, że będą od teraz publikowali odcinki specjalne, które pojawiać się będą nieregularnie. Ostatnim jest „Seaman Special” z końcówki 2019 roku. Plany popularnego trio storpedował koronawirus, ale nieoficjalnie mówi się, że niedługo pojawi się nowy odcinek „The Grand Tour”.

Właśnie okazało się, że współpraca z Amazon to coś więcej, niż jeden program. James May zapowiedział bowiem nową produkcję stworzoną dla platformy. „James May: Oh Cook!” będzie programem… kulinarnym. Poniżej znajdziecie jego zapowiedź:

‘Lands’ Friday 13th November. Auspicious.

Opublikowany przez James May Poniedziałek, 12 października 2020

Premiera serii już 13 listopada na Amazon Prime.

Program ma się różnić od innych tego typu tym, że James May – jak sam przyznaje – nie umie gotować. Śledzący jego media społecznościowe mogli się już o tym przekonać, ponieważ publikuje on regularnie nagrania w mniej lub bardziej oczywisty sposób powiązane z gotowaniem. Więcej w tym żartu i dystansu do samego siebie, niż sztuki kulinarnej. Ale – jeśli ktoś lub brytyjski humor – „James May: Oh Cook!” raczej przypadnie mu do gustu.

KOMENTARZE

Przeczytaj także