Jane’s Addiction ruszy w trasę bez Dave’a Navarro. Gitarzysta wciąż zmaga się z COVID

/ 30 września, 2022


Dave Navarro po prawie roku nadal nie pozbierał się po zachorowaniu na COVID. Jane’s Addiction ruszy w trasę bez niego.


Zespół Jane’s Addiction ruszy w trasę po USA w nieco zmienionym składzie. Gitarzystę Dave’a Navarro zastąpi znany z A Perfect Circle Troy Van Leeuwen.

Navarro poinformował, że od kiedy w grudniu 2021 roku zachorował na COVID nadal nie odzyskał sił.

Navarro pisze:

Bardzo mi przykro, że nie wezmę udziału w trasie, ale od grudnia zmagam się z długim COVID. Miałem nadzieję, że wyzdrowieję do października, ale nadal jestem bardzo zmęczony i nie mogę dołączyć na tę część trasy. Tym bardziej jestem przygnębiony, że wrócił Eric Avery i chcieliśmy zagrać w oryginalnym składzie.

Kilka miesięcy temu Navarro napisał:

Tak, jestem jedną z tych osób, które dotknął długi COVID. Jestem chory od grudnia i wrócę do pełni sił… nie wiadomo kiedy. Jeśli ktoś z was cierpi z powodu długotrwałych objawów długo po tym, jak testy dają wynik negatywny, nie jesteście sami. Zmęczenie i odosobnienie jest okropne, ale starajcie się spędzać czas z tymi, których kochacie i być kreatywnymi. W ten sposób staram się to przetrwać. Robię dużo ćwiczeń duchowych, medytuję i uprawiam jogę, co mi pomaga. Wrócę do zdrowia, tylko nie wiem kiedy.

Choroba Dave’a Navarro była powodem, dla którego Jane’s Addiction odwołał koncert na Welcome To Rockville w maju. Zamiast niego po raz pierwszy od wielu lat na scenie pojawił się zespół Porno For Pyros.

KOMENTARZE

Przeczytaj także