Jared Leto zagra w spin-offie „Spider-Mana”

/ 28 czerwca, 2018

Jared Leto, aktor (grał w przeszłości m.in. w „Legionie samobójców” czy „Witaj w klubie”), ale także znany muzyk, dostał główną rolę w filmie, który będzie ekranizacją komiksu „Morbius”. Poznaliśmy pierwsze szczegóły tej produkcji. 

Thirty Seconds to Mars z przejmującym przekazem w nowym teledysku

Wiadomo na pewno, że Leto wcieli się w doktora Michael Morbiusa – czyli naukowca, który cierpi na rzadką chorobę krwi i posiada zdolność wysysania osocza z ofiar za pomocą rąk (jego moce są aktywne wyłącznie w nocy).

Ponadto potrafi latać i regeneruje się szybciej niż zwykli ludzie. Pewnego razu główny bohater wstrzyknął sobie serum z nietoperzy, przez co później zamienił się w wampira. W komiksach Morbius był początkowo przeciwnikiem Spider-Mana, później stał się antybohaterem. ]Ta postać pojawiła się w 1971 roku w komiksie autorstwa Roya Thomasa i Gila Kane'a.

Reżyserem nadchodzącego filmu jest Daniel Espinosa („Life”). Za scenariusz odpowiadają Burk SharplessMatt Sazama, którzy – nie tak dawno – pracowali przy serialu zrealizowanym przez platformę Netflix „Zagubieni w kosmosie”. Realizacją całości zajmie się Sony. 

Koncert coraz bliżej…

W kwietniu tego roku swoją premierę miał piąty studyjny album grupy Thirty Seconds to Mars, na której czele stoi Jared Leto, zatytułowany „America”. Muzycy w ramach koncertowej promocji swojej płyty w tym roku zagrają dwukrotnie w naszym kraju. 18 kwietnia zespół zaprezentował się w łódzkiej Atlas Arenie (relację z koncertu, autorstwa Bartka Koziczyńskiego, znajdziecie w czerwcowym numerze „Teraz Rocka”). Z kolei już 29 sierpnia będzie można ponownie zobaczyć muzyków, tym razem w krakowskiej Tauron Arenie.

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także