Jason Bonham przeprasza Jimmy'ego Page'a za swoją wypowiedź

/ 19 kwietnia, 2019

Jason Bonham – syn Johna Bonhama – kilka dni temu udzielił wywiadu w programie Howarda Sterna, w którym powiedział, że gdy był nastolatkiem, Jimmy Page poczęstował go kokainą.

Led Zeppelin opowiada swoją historię na YouTube

Historia miała się wydarzyć, gdy Jason miał 16 lat i opowiadana przez niego brzmiała następująco:

Zostaliśmy wezwani do jego pokoju. Na podłodze leżała miaucząca kobieta z obrożą na szyi. Podał mi działkę, mówiąc „to dla ciebie”. Odpowiedziałem: „Dziękuję”. Zapytał: „Brałeś to już wcześniej?”, a mu na to: „Oczywiście, że tak”. Wręczył mi, a ja wciągnąłem wszystko. Powiedział tylko: „Jesteś zupełnie jak ojciec – to była działka dla nas wszystkich”.

Gdy powiedział, że byłem jak ojciec, potraktowałem to jako komplement.

Teraz jednak Jason Bonham wycofuje te słowa. W oficjalnym oświadczeniu pisze:

W wywiadzie wypowiedziałem pewne nieprawdziwe i obraźliwe słowa pod adresem pana Jamesa Page’a (aka Jimmy’ego Page’a) z legendarnego zespołu Led Zeppelin. Bezwarunkowo wycofuję wszystkie obraźliwe i zniesławiające komentarze pod adresem pana J. Page’a, których udzieliłem w wywiadzie. W szczególności zupełną nieprawdą jest, że pan J. Page proponował mi jakiekolwiek nielegalne substancje, gdy byłem nieletni i w ogóle. Przepraszam pana J. Page’a za te bezpodstawne i nieprawdziwe komentarze na jego temat. Z szacunku dla pana Page’a nie będę więcej komentował tego wywiadu i nie będę udzielał żadnych komentarzy, które pan Page mógłby uznać za obraźliwe.

%%REKLAMA%%

Jason Bonham objął rolę perkusisty Led Zeppelin w 2007 roku, gdy grupa jednorazowo powróciła na scenę, grając w londyńskim O2 Arena.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także