Jerry Cantrell wspomina najgorszy koncert Alice In Chains

/ 11 lipca, 2020

W 1991 roku Alice In Chains grał przed zespołem Van Halen. W wywiadzie dla „Gibsona” gitarzysta Jerry Cantrell wspominał, że gdy przygotowywał się do koncertu, zauważył, że przygląda mu się sam Eddie Van Halen, który był jego idolem. Jerry’ego dopadła trema i nie mógł się skupić przez cały koncert.

W wywiadzie mówi:

To był chyba najgorszy koncert, jaki zagrałem w życiu, bo nie mogłem przestać myśleć „on tu jest”. Nie mogłem się skupić, czekałem tylko aż koncert się skończy. Nie potrafiłem przestać myśleć o tym, że Eddie Van Halen się na mnie patrzy i gramy przed Van Halen.

Ale potem się zaprzyjaźniliśmy i poprosili nas o zagranie kilku tras. Spędziliśmy z nimi chyba z pół roku. Potem już wszystko było dobrze.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i… Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafiło do regularnej sprzedaży 1 lipca  i jest do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także