Jeźdźcy PostApokalipsy otworzą sezon koncertowy w Progresji

/ 21 kwietnia, 2020

Klub Progresja poinformował, że w nieznanym jeszcze terminie odbędzie się koncert, którego gwiazdami będą zaprzyjaźnione z klubem formacje Frontside, Nocny Kochanek i Zacier. Nie wiadomo, kiedy odbędzie się występ, a dodatkowo nie są sprzedawane na niego bilety, tylko cegiełki. Mają one być wsparciem dla klubu i wspomnianych zespołów w czasie pandemii koronawirusa.

Chcemy wrócić do koncertowego życia z Wami! Kiedy epidemia się skończy wszyscy będziemy chcieli wyjść na zewnątrz, iść na długi spacer, spotykać się ze znajomymi, słuchać naszych ukochanych zespołów. Niestety nie wszyscy mogą spokojnie pracować zdalnie czekając na lepszy czas. Przy organizacji koncertów pracują setki ludzi nie tylko sami artyści i agencje. Obecnie w niezmiernie trudnej, a wręcz krytycznej sytuacji znaleźli się wszyscy podwykonawcy zajmujący się nagłośnieniem, oświetleniem, noszeniem sprzętu, ochranianiem publiczności, sprzątaniem etc. To Ci ludzie w pierwszej kolejności ucierpieli najbardziej.

– napisała Marta Górska z klubu Progresja.

%%REKLAMA%%

Z zapowiedzi wynika, że w koncercie wezmą udział również inni wykonawcy, poza wcześniej wymienioną trójką.Więcej na temat wydarzenia i cegiełek znajdziecie na stronie klubu.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także