Jimmy Webb nie żyje. Gwiazdy żegnają ikonę rockowej mody

/ 15 kwietnia, 2020

Jimmy Webb założył w Nowym Jorku butik I Need More, w którym zakupów dokonywały największe gwiazdy rocka. Wśród jego klientów i najbliższych przyjaciół były takie osoby, jak Debbie Harry, Duff McKagan, Iggy Pop czy Henry Rollins. Henry Rollins specjalnie przyleciał z Los Angeles do Nowego Jorku, żeby spędzić ostatnie chwile z Webbem, który zmagał się z chorobą nowotworową:

Musiałem być obok Jimmy’ego. Nie miałem złudzeń, że zobaczę się z nim ostatni raz. Rak to potworne kurestwo.

Gwiazdy rocka żegnają w mediach społecznościowych Webba. Nikki Sixx napisał:

Jimmy był rockandrollowym człowiekiem renesansu. Będzie nam go brakowało. Nowy Jork nigdy nie będzie taki sam bez uśmiechu Jimmy’ego, kiedy przekraczałeś próg jego sklepu.

Sebastian Bach napisał:

Jimmy Webb był moim bliskim przyjacielem. Wszystkie kubańskie buty na obcasie, jakie nosiłem w latach 1987-2011 kupiłem u niego.

Joan Jett:

Nasz przyjaciel, Jimmy Webb, legendarny stylista punków, tych sławnych i nie, zmarł. Jestem bardzo zasmucona i będzie nam brakowało twojego ciepła. To miasto nie będzie takie samo bez ciebie.

%%REKLAMA%%

Rodzina Webba potwierdziła magazynowi „Rolling Stone”, że powodem śmierci był nowotwór.


REKLAMA

1 kwietnia do sprzedaży trafił nowy „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także