Joey Kramer pozywa Aerosmith

/ 21 stycznia, 2020

Jak podaje portal „TMZ”, perkusista Aerosmith, Joey Kramer, złożył pozew przeciwko swoim kolegom. Perkusista, który w 2019 roku z powodu kontuzji musiał zrobić przerwę od koncertowania, miał powrócić do składu w tym roku. Jednak, jak twierdzi, koledzy chcieli go najpierw przesłuchać, żeby udowodnił „czy gra na odpowiednim poziomie”.

Jak twierdzi Kramer na początku stycznia zgodził się na przesłuchanie, jednak zespół uznał, że „nie ma wystarczająco energii” i nie chciał go przyjąć z powrotem. Kramer w pozwie twierdzi, że musiał pokryć koszty swojego zastępcy, którym był jego techniczny, John Douglas, domaga się też, żeby zespół przyjął go z powrotem.

%%REKLAMA%%

Aerosmith przyjedzie do Polski 12 lipca 2020 roku i wystąpi w krakowskiej Tauron Arenie. Przed nimi zaprezentuje się zespół Rival Sons, który jest jednym z najpopularniejszych zespołów młodego pokolenia, wykonujący klasycznego hard rocka. Grupa w 2019 roku wydała ciepło przyjęty album „Feral Roots”.


REKLAMA

Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także