John Mayall już w marcu zagra dwa koncerty w Polsce

/ 25 lutego, 2019

Dwa polskie koncerty zapowiedział w ubiegłym roku legendarny John Mayall: pojawi się 17 marca 2019 roku w warszawskim klubie Stodoła oraz 18 marca 2019 roku w krakowskim klubie Studio.

Bilety w cenie od 130 złotych dostępne będą w regularnej sprzedaży od 17 października.

Trochę czasu upłynęło od naszej ostatniej podróży do Europy. Tęskniłem za byciem tam i mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z tego, że wracamy na trasę po Europie na początku 2019 roku. Jak pewnie wiecie, Carolyn Wonderland dołączy do nas ze swoim niesamowitym talentam do gry na gitarze, a Greg Rzab i Jay Davenport będą odpowiedzialni za sekcję rytmiczną tak jak do tej pory

– powiedział Mayall. Wspomniał również o nowej płycie:

„Nobody Told Me” to tytuł najnowszej płyty weterana bluesa, Johna Mayalla. Wydawnictwo trafiło niedawno do sprzedaży – jego premiera odbyła się 22 lutego. Jednym z utworów przygotowanych przez słynnego muzyka jest „Evil and Here to Stay”, na którym gościnnie pojawił się Alex Lifeson Rush.

%%REKLAMA%%

Kompozycja została udostępniona przedpremierowo:

 
John Mayall to brytyjski multiinstrumentalista, który gra na gitarze, instrumentach klawiszowych i harmonijce, a także kompozytor i odnoszący sukcesy bluesman. Uznawany jest za pioniera muzyki rockowej. Ma na koncie dziesiątki wydawnictw studyjnych i koncertowych.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także