John Porter i Agata Karczewska pokazali nowy klip [WIDEO]

/ 24 maja, 2023


Poznaliśmy najnowszy singel z zapowiadanej płyty Johna Portera i Agaty Karczewskiej.


John Porter, jeden z najbardziej znanych i cenionych muzyków rockowych w Polsce, połączył siły z utalentowaną artystką Agata Karczewska, a ich wspólna płyta pod tytułem „On the Wrong Planet” ukaże się 16 czerwca.

Poznaliśmy najnowszy klip zapowiadający płytę, do utworu „Three Morning Whiskey In”. To przebojowa piosenka z westernem w tle. Mroczna muzyczna impreza, która wciąga swoim demonicznym, pulsującym rytmem. Odzwierciedlenie czasów, w których żyjemy. Szaleństwo, agresja, utrata intymności, utrata tożsamości. Swoiste zaproszenie do ostatecznego rozliczenia.

John Porter, sceniczna legenda i Agata Karczewska, niepokorna songwriterka, nagrali bezkompromisowy album „On the Wrong Planet”. Utrzymany w gatunku alternatywnego country jest jak mroczna podróż do wspomnień, o których wolelibyśmy zapomnieć. W szczery i surowy sposób opowiada o bólu, wyobcowaniu i namiętnościach. John Porter urodził się w Walii, a w 1976 roku przeprowadził się do Polski. W swojej karierze muzycznej odniósł wiele sukcesów, m.in. we współpracy z Korą i Markiem Jackowskim przy „Mannam – Elektrycznym Prysznicu” oraz nagrywając z Anitą Lipnicką album „Nieprzyzwoite piosenki”, który otrzymał status platynowej płyty oraz nagrodę Fryderyka za najlepszy album. Agata Karczewska to singer-songwriterka z Warszawy, której debiutancki album „I’m Not Good at Having Fun” w 2019 roku został nominowany do Fryderyka w kategorii Album Roku Blues. W 2020 roku artystka zakwalifikowała się do finału prestiżowego amerykańskiego konkursu International Songwriting Competition.

KOMENTARZE

Przeczytaj także