Johnny Christ (Avenged Sevenfold): Chcemy zostać największym zespołem na świecie

/ 5 czerwca, 2018

Niewątpliwie, czy się z tym stwierdzeniem zgadzamy czy nie, Avenged Sevenfold jest obecnie jednym z najpopularniejszych zespołów w świecie metalu. Świadczą o tym, m.in. miejsca na plakatach festiwalowych, a także wyprzedawane coraz większe hale koncertowe. Nie da się ukryć, że muzycy mają duże aspiracje i marzenia.

Kiss wyruszy w trzyletnią trasę koncertową. Będzie koncert w Polsce?

W ostatniej rozmowie z HardDrive Radio basista grupy, Johnny Christ, opowiedział o sukcesach, jakie osiągnął wraz z Avenged Sevenfold w ostatnich latach, a także o przyszłości:

To jest podróż. Zeszłego lata koncertowaliśmy po stadionach z Metalliką. Spełniliśmy swoje marzenia. Tego typu rzeczy, sprawa z Activision [wydawca i producent gier komputerowych; szczegóły znajdziecie poniżej – przyp. szy], to, gdzie obecnie się znajdujemy sprawiają, że nie możemy osiąść na laurach.

Nie chcę się na tym wszystkim za bardzo skupiać, ponieważ wciąż mamy cele do zrealizowania. Nie jesteśmy przecież jeszcze największym zespołem na świecie, czyż nie? Nie chcę być tylko jednym z wielu, chcę być tym największym.

Nowy utwór w drodze

Obecnie muzycy formacji Avenged Sevenfold pracują nad utworem na ścieżkę dźwiękową do, zapowiedzianej na październik, gry „Call of Duty: Black Ops 4”. Nie jest to pierwsza przygoda zespołu z tego typu produkcjami, ponieważ w 2012 roku nagrali utwór do gry z tej samej serii, czyli „Call Of Duty: Black Ops 2”.

Wiadomo także, że latem Avenged Sevenfold wyruszy w kolejną część trasy koncertowej, tym razem po Stanach Zjednoczonych. W rozmowie z „ABC News” wokalista M. Shadows przyznał, że grupa po zakończeniu trasy zamierza zrobić sobie trochę wolnego zanim zacznie tworzyć materiał na kolejny studyjny album:

Ta trasa rozrastała się przez ostatnie dwa lata. Zdetonujemy parę ładunków, zrobimy wielkie show i pożegnamy się w wielkim stylu zanim przejdziemy w stan hibernacji przed rozpoczęciem prac nad nową płytą.

Dyskografię grupy zamyka album „The Stage”, który ukazał się jesienią 2016 roku.

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także