Johnny Depp chory? Fani zaniepokojeni [FOTO]

/ 3 czerwca, 2018

Johnny Depp wraz z Hollywood Vampires odwiedził Rosję, gdzie zagrał koncert oraz wziął udział w wydarzeniach charytatywnych. Przy tej okazji pozował także do zdjęć z fanami i zdjęcia te wzbudziły liczne kontrowersje.

Daron Malakian ma złe wieści dla fanów System Of A Down

Fani szybko zauważyli, że aktor znacznie schudł i zbladł. Jeden z fanów stwierdził:

Myślę, że mój bohater jest chory.

Inny napisał:

Ale chudy. Cholera, czy to Johnny Depp?

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia, które wzbudziły kontrowersje.

Także myślicie, że Johnny Depp wygląda na tych zdjęciach niezdrowo? A może po prostu przygotowuje się do nowej roli, która wymaga zrzucenia kilku kilogramów?

Mamy nadzieję, że Johnny ma się dobrze, tym bardziej, że wkrótce będziemy mogli go obejrzeć wraz z Hollywood Vampires, którzy wystąpią 12 czerwca na warszawskim Torwarze.

Przed supergrupą zaprezentuje się popularny w naszym kraju amerykański zespół Hollywood Undead, który na swoje koncerty przyciąga fanów zarówno rocka, jak i rapu. Powstał w 2005 roku w Los Angeles. Na swoim koncie mają pięć studyjnych albumów, ostatni z nich, zatytułowany „V”, ukazał się w październiku ubiegłego roku.

Johnny Depp na tropie morderców Tupaca i Biggiego

Johnny’ego Deppa ponadto już niedługo będzie można ponownie zobaczyć na wielkim ekranie. Aktor wystąpi w filmie „City Of Lies”, którego premiera planowana jest na 7 września.

Film oparty jest na prawdziwych wydarzeniach, gdy w latach 1996 i 1997, w odstępstwie zaledwie kilku miesięcy, zamordowani zostali dwaj raperzy: Tupac Amaru Shakur i Christopher Wallace, znany jako Biggie Smalls lub The Notorius B.I.G. Johnny Depp wcieli się w detektywa departamentu policji z Los Angeles, Russella Poole’a, który prowadził śledztwo w sprawie śmierci Notoriusa. Zmarły w 2015 roku Poole przyczynił się do powstania kilku książek badających tajemnicę morderstwa, był też współautorem książki Richarda RJ Bonda i Michaela Douglasa Carlina pod tytułem „Tupac:187”, badającej morderstwo Tupaca Shakura.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także