Johnny Depp i Amber Heard. Proces o 50 mln dolarów będzie… transmitowany w telewizji

/ 6 kwietnia, 2022

Kolejna odsłona sądowej batalii pomiędzy Johnnym Deppem i Amber Heard rozpocznie się już w przyszłym tygodniu.


W przyszłym tygodniu w hrabstwie Fairfax w Wirginii rozpocznie się proces wytoczony przez Johnny’ego Deppa, który oskarżył byłą żonę – Amber Heard – o zniesławienie i zażądał odszkodowania w wysokości 50 milionów dolarów. W procesie wezmą udział tacy świadkowie jak James Franco i Elon Musk, co przyciąga uwagę mediów, a amerykańska telewizja Court TV ogłosiła, że zapewni transmisję z tego wydarzenia.

Sieć ta będzie oficjalnym dostawcą transmisji z procesu sądowego, obiecując w komunikacie prasowym, że „zapewni widzom niezakłócony i bezstronny obraz postępowania”. Oczywiście, Court TV będzie również nadawać własne analizy procesu.

Sprawy sądowe, które są tak głośne jak ta, często powodują wiele szumu i widzom może być trudno odpowiednio je przeanalizować, aby uzyskać jasny obraz faktów. W tym właśnie momencie wkraczamy my…

– powiedział Ethan Nelson, p.o. szefa Court TV.

Przypomnijmy, że sprawa Depp kontra Heard ciągnie się od kilku lat. Szeroko komentowana jest w mediach, a sami zainteresowani nie mają problemu, żeby prześcigać się w ujawnianiu kolejnych „brudów” z ich związku, który trwał z przerwami przez prawie całą poprzednią dekadę.

Johnny Depp to jeden z najpopularniejszych amerykańskich aktorów ostatnich dwóch dekad, a także gitarzysta w rockowym zespole Hollywood Vampires, który założony został przez Alice Coopera.

KOMENTARZE

Przeczytaj także