Johnny Depp jednak zagra w kolejnej części „Piratów z Karaibów”? Producent odpowiada

/ 16 maja, 2022


Czy w szóstej części „Piratów z Karaibów” zobaczymy kapitana Jacka Sparrowa?


Producent serii filmów „Piraci z Karaibów” w wywiadzie dla „The Sunday Times” potwierdził, że trwają prace nad scenariuszem do szóstej części sagi. Wciąż jednak jest wiele niewiadomych.

Jerry Bruckheimer wyjawił, że aktualnie opracowywane są dwie wersje scenariusza. Jedna z nich ma zakładać udział w roli głównej w filmie Margot Robbie, a druga nie. O udziale aktorki informowano już jakiś czas temu, ale wciąż nie podpisano z nią umowy.

A co z postacią Kapitana Sparrowa granego przez Johnny’ego Deppa? Wcześniej mówiło się, że zabraknie go w szóstej części „Piratów z Karaibów”. Teraz Bruckheimer nie wyklucza takiej możliwości, ale jest bardzo powściągliwy. We wspomnianym wywiadzie powiedział, że na tę chwilę jego udział nie jest brany pod uwagę, ale zaznaczył, że wszystko może się jeszcze zmienić, w zależności co pokaże przyszłość. Producent miał zapewne na myśli trwający proces Deppa i Amber Heard, sugerując, że od jego wyniku może zależeć los jego postaci w filmie.

Seria „Piraci z Karaibów” liczy do tej pory pięć części i we wszystkich główną postacią był Jack Sparrow grany przez Johnny’ego Deppa. Filmy okazały się niezwykłym sukcesem finansowym, przynosząc razem przeszło 3,7 mld USD. Zdobyły 11 nominacji i jedną statuetkę Oscara. Ostatnia część ukazała się w 2017 roku pod tytułem „Zemsta Salazara”.

KOMENTARZE

Przeczytaj także