Johnny Depp już po procesie, The Hollywood Vampires powracają. Ogłosili koncerty w Europie!

/ 23 czerwca, 2022

Niedawno zakończył się „proces dekady”, w którym naprzeciw sobie stanęli Johnny Depp i Amber Heard. Aktor i muzyk ma zatem więcej czasu, co oznaczać może tylko jedno – powrót The Hollywood Vampires!


Supergrupa The Hollywood Vampires to projekt, za którego powołaniem stoi Alice Cooper, ale Johnny Depp – w tym wypadku gitarzysta – jest jego integralną częścią. Trzecim niezbędnym elementem jest natomiast Joe Perry. Gdy Depp toczył sądową batalię ze swoją byłą żoną, zespół The Hollywood Vampires był w zawieszeniu. Teraz gdy proces się zakończył, panowie znów mogą skupić się na koncertowaniu.

Właśnie ogłoszono pierwsze europejskie koncerty supergrupy. Cooper, Depp i Perry przyjadą na Stary Kontynent w 2023 roku i odwiedzą Niemcy (pięć koncertów) oraz Luksemburg. Rzecz będzie działa się pomiędzy 20 a 30 czerwca. Wiadomo jednocześnie, że The Hollywood Vampires zagrają więcej koncertów w Europie, ale te nie zostały jeszcze ogłoszone.

Zespół był ostatnio aktywny w 2019 roku, gdy wydali swój drugi studyjny album zatytułowany „Rise”. Niedługo później plany muzyków storpedowała pandemia, a ostatnio problemy natury prawnej i osobistej Johnny’ego Deppa.

KOMENTARZE

Przeczytaj także