Johnny Depp powalił interpretacją przeboju Bowiego. Podobnie będzie w Polsce?

/ 25 maja, 2018

Hollywood Vampires to supergrupa, na czele której stoją Alice Cooper, Joe Perry i Johnny Depp. Grupa oprócz własnego materiału wykonuje też liczne przeróbki rockowych przebojów, głównie z lat 60. i 70. Jedną z nich jest „HeroesDavida Bowiego.

Lidl wprowadza do oferty kolekcje płyt winylowych

Podczas koncertu w mieście Bethlehem w Pensylwanii Hollywood Vampires wykonali słynny utwór Davida Bowiego. Zaśpiewał go Johnny Depp. Poniżej możecie sami przekonać się, jak im poszło.

Grupa już niebawem wyruszy w europejską trasę, a 12 czerwca dotrze do Warszawy, gdzie wystąpi na Torwarze. Trasa zakończy się 8 lipca w Rzymie.

Przed supergrupą zaprezentuje się popularny w naszym kraju amerykański zespół Hollywood Undead, który na swoje koncerty przyciąga fanów zarówno rocka, jak i rapu. Powstał w 2005 roku w Los Angeles. Na swoim koncie mają pięć studyjnych albumów, ostatni z nich, zatytułowany „V”, ukazał się w październiku ubiegłego roku.

Johnny Depp na tropie morderców Tupaca i Biggiego

Johnny’ego Deppa ponadto już niedługo będzie można ponownie zobaczyć na wielkim ekranie. Aktor wystąpi w filmie „City Of Lies”, którego premiera planowana jest na 7 września.

Film oparty jest na prawdziwych wydarzeniach, gdy w latach 1996 i 1997, w odstępstwie zaledwie kilku miesięcy, zamordowani zostali dwaj raperzy: Tupac Amaru Shakur i Christopher Wallace, znany jako Biggie Smalls lub The Notorius B.I.G. Johnny Depp wcieli się w detektywa departamentu policji z Los Angeles, Russella Poole’a, który prowadził śledztwo w sprawie śmierci Notoriusa. Zmarły w 2015 roku Poole przyczynił się do powstania kilku książek badających tajemnicę morderstwa, był też współautorem książki Richarda RJ Bonda i Michaela Douglasa Carlina pod tytułem „Tupac:187”, badającej morderstwo Tupaca Shakura.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także