Johnny Depp uratował życie Courtney Love, gdy przedawkowała

/ 24 maja, 2022
Exif_JPEG_PICTURE


Courtney Love ujawniła, jak Johnny Depp pomógł jej i jej córce.


Courntey Love stanęła w obronie Johnny’ego Deppa, który aktualnie procesuje się ze swoją byłą żoną, Amber Heard. Piosenkarka przypomniała sytuację, która miała miejsce w połowie lat 90.

Courntey Love napisała w (usuniętym już) poście na Instagramie:

Nie chcę publicznie wydawać sądów, ale chcę wam powiedzieć, że Johnny udzielił mi resuscytacji w 1995 roku, kiedy przedawkowałam przed Viper Room. Kiedy byłam na cracku a Frances musiała cierpieć z powodu pracowników socjalnych, napisał do niej list. A potem wysyłał – nieproszony – limuzyny pod jej szkołę po nią i jej przyjaciół.

Od wyniku procesu Johnny’ego Deppa i Amber Heard może zależeć przyszła kariera aktora. Producent serii filmów „Piraci z Karaibów, Jerry Bruckheimer nie wyklucza, że Depp może powrócić w kolejnej części filmu. Powiedział, że na tę chwilę jego udział nie jest brany pod uwagę, ale zaznaczył, że wszystko może się jeszcze zmienić, w zależności co pokaże przyszłość. Producent miał zapewne na myśli trwający proces Deppa i Amber Heard, sugerując, że od jego wyniku może zależeć los jego postaci w filmie.

KOMENTARZE

Przeczytaj także