Johnny Depp zostanie gitarzystą Marilyn Manson?

/ 17 stycznia, 2018

Marilyn Manson napisał na swoim Twitterze, że aktor, muzyk, a prywatnie jego bliski przyjaciel, Johnny Depp rozważa dołączenie do jego zespołu jako gitarzysta.

Najlepiej sprzedające się płyty w Polsce w 2017 roku

Poniżej możecie przeczytać treść tweeta opublikowanego dziś przez Marilyna Mansona.

Johnny Depp wielokrotnie występował gościnnie na scenie wraz z Marilynem Mansonem, zagrał też z nim w przeróbce utworu „You’re So VainCarly Simon, ostatnio też jest stałym gościem jego teledysków. Jednak czy rzeczywiście objąłby rolę gitarzysty Marilyn Manson?

Trudno sobie go wyobrazić w tej roli na stałe, ze względu na jego napięty grafik. Johnny Depp nie tylko pracuje równolegle nad kilkoma filmami, ale też gra na gitarze w zespole Hollywood Vampires u boku Joe Perry’ego i Alice Coopera, z którym ma zaplanowaną trasę.

Zarówno Hollywood Vampires, jak i Marilyn Manson będziemy mogli zobaczyć bezpośrednio po sobie w tym samym miejscu w Polsce. Hollywood Vampires wystąpią 12 czerwca 2018 roku na warszawskim Torwarze, a dzień później, w tym samym miejscu zagra Marilyn Manson razem ze Stone Sour. Aż się prosi o jakiś wspólny, gościnny występ. Niestety, raczej do niego nie dojdzie, gdyż w dniu warszawskiego koncertu Hollywood Vampires, Marilyn Manson gra w Dreźnie, a w dniu koncertu Mansona, Johnny Depp z kolegami będą już w Pradze.

Aktualnie na gitarze w Marilyn Manson gra Tyler Bates, a na koncertach również Paul Wiley. Marilyn Manson promuje wydany w 2017 roku album „Heaven Upside Down”, a Hollywood Vampires pracują nad swoim drugim albumem. Debiutancka płyta, zatytułowana po prostu „Hollywood Vampires” ukazała się w 2015 roku i zawierała głównie przeróbki przebojów rockowych i metalowych z lat 60. i 70.

Bilety zarówno na koncerty Marilyn Manson jak i Hollywood Vampires w Polsce dostępne są jeszcze w sprzedaży.

Marilyn Manson – Say10

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także