Jon Bon Jovi dołączył do mieszkańców Chicago zaśpiewać z nimi wielki przebój [WIDEO]

/ 22 marca, 2020

Kilka dni temu świat obiegły filmy z pogrążonych w kwarantannie włoskich miast, w których mieszkańcy, żeby dodać sobie otuchy, wychodzili na balkony i śpiewali różne przeboje. Podobną akcję postanowili zorganizować mieszkańcy Chicago. O określonej godzinie mieli wyjść na balkony lub stanąć w oknach i zaśpiewać przebój Bon Jovi „Livin’ On A Prayer”. Postanowił wesprzeć ich sam Jon Bon Jovi, który umieścił na Instagramie film, mówiąc:

Słyszałem, że zamierzacie otworzyć okna i śpiewać z całych sił „Livin’ On A Prayer”. Rozgrzewam się, żeby do was dołączyć. W tych trudnych czasach jestem z wami całym sercem i duszą. Razem uda nam się przez to przejść. Bądźcie silni.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hey Chicago! Heard we’re singing and I wanted to join in.

Post udostępniony przez Jon Bon Jovi (@jonbonjovi)

Poniżej natomiast możecie posłuchać śpiewających mieszkańców Chicago.

Dzisiaj klawiszowiec Bon Jovi, David Bryan wyjawił, że zdiagnozowano u niego koronawirusa. David napisał:

Dostałem dziś wyniki i mam koronawirusa. Byłem chory od tygodnia, ale z każdym dniem czuję się lepiej. Nie bójcie się. To jak grypa, a nie jak dżuma. Jestem w kwarantannie od tygodnia i pozostanę przez kolejny tydzień. Następnie zrobię kolejny test, żeby się upewnić, że pozbyłem się tego paskudnego wirusa. Pomagajcie sobie nawzajem. To się niedługo skończy.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

ZAMÓW TERAZ!

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 21 lutego i będzie do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce za 19,99 zł. W naszym sklepie internetowym możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także