Jon Bon Jovi skomentował problemy z głosem. Ma też dla fanów dobrą nowinę

/ 9 lutego, 2024


Jon Bon Jovi odniósł się do swoich problemów z głosem. Wokalista Bon Jovi wyjawił też, że nagrał nowy album.


W ostatnich latach fani Bon Jovi zauważyli, że Jon Bon Jovi ma problemy ze śpiewaniem w trakcie koncertów. Jego głos był wyraźnie słabszy. Przez ostatnie dwa lata zespół unikał aktywności scenicznej, a Jon poddał się terapii.

Jon Bon Jovi, który na początku lutego powrócił na scenę występując w ramach MusiCares Person Of The Year opowiedział o swoich problemach z głosem i podzielił się z fanami dobrą nowiną:

Przeszedłem poważną operację strun głosowych. To była trudna przeprawa, ale znalazłem lekarza w Filadelfii, który wykonuje operację tak zwanej „medializacji”, bo jedna z moich strun głosowych całkowicie uległa atrofii. Przez ostatnią dekadę zmagałem się z czymś, co było poza moją kontrolą, a mianowicie silna struna głosowa musiała przejmować pracę słabej. Prawie dwa lata temu wprowadzili mi plastikowy implant. Przechodzę rehabilitację i jestem blisko końca. W piątek wystąpiłem po raz pierwszy od dwóch lat. Nowa płyta jest gotowa. Chcę wrócić do grania dwuipółgodzinnych koncertów cztery razy w tygodniu i ruszyć w trasę. Ufam mojemu lekarzowi.

22 marca ukaże się na winylu wznowienie debiutanckiego albumu Bon Jovi. Bon Jovi świętuje 40. rocznicę wydania debiutanckiego albumu, wydając jego limitowaną edycję w postaci rubinowego winylu z nową alternatywną okładką, wysokiej klasy wkładaną obwolutą i ekskluzywną litografią z wczesnej sesji zdjęciowej wykonanej przez samego Rossa Halfina. Album zatytułowany po prostu „Bon Jovi” został na nowo zremasterowany z oryginalnych taśm przygotowanych na początku lat 80. XX wieku.

KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także