Jon Bon Jovi zjechał Kim Kardashian i współczesny show-biznes. Ostro!

/ 30 października, 2018

Lider zespołu Bon Jovi wypowiedział się na temat współczesnego show-biznesu w wywiadzie dla „The Sunday Project” i, dość poirytowany, postanowił uderzyć między innymi w Kim Kardashian i inne celebrytki, które znane są przede wszystkim z tego, że są znane.

Gary Holt tłumaczy, dlaczego nienawidzi rodziny Kardashian

Oddajmy głos Jonowi:

To przerażające, że żyjemy na takim świecie. Powiem szczerze, że nigdy nie zmarnowałem nawet 60 sekund swojego życia, żeby obejrzeć któreś z tych „Housewives of coś tam” czy „Z kamerą u Kardashianów”. Nie znam ich imion. Nigdy nie obejrzałem nawet minuty, to nie dla mnie.

– powiedział wokalista. I kontynuował:

Co może być w jej autobiografii? Nagrałam porno i… zgadnijcie, jestem sławna? K***a, podziękuję. Idź napisz książkę, namaluj obraz, bądź aktorem, ucz się, śpiewaj, pisz muzykę. Bycie sławnym to produkt uboczny napisania dobrego utworu.

– zakończył lekko poirytowany Jon Bon Jovi.

Bon Jovi zagra koncert w Polsce

Jeden z największych rockowych zespołów świata, Bon Jovi ogłasza powrót do Polski, w ramach triumfalnej światowej trasy, która miała już swój przystanek w USA, Kanadzie, Brazylii, Argentynie i Chile, a pod koniec 2018 roku zawita jeszcze do Japonii i Australii. To był wyjątkowy rok – ponad 80 koncertów oraz wprowadzenie zespołu do Rock And Roll Hall Of Fame. Europejska trasa „This House Is Not For Sale” to kolejne wielkie wydarzenie w ich karierze.

Bon Jovi zagra pierwszy w historii koncert w Warszawie na stadionie PGE Narodowym, który odbędzie się 12 lipca 2019 roku.

Lider zespołu, Jon Bon Jovi, zachęca do wybrania się na koncert:

Staliśmy się nowym, odmłodzonym Bon Jovi. Z odświeżonym składem brzmimy lepiej niż kiedykolwiek i cieszymy się każdą minutą spędzoną razem. Stanowimy zespół, dostarczamy sobie i fanom niezapomnianych wrażeń i przeżywamy wszystko na nowo.

W skład zespołu wchodzą David Bryan Tico Torres, którzy obok Jona należą do pierwotnego składu zespołu, a także długoletni basista Hugh McDonald, współproducent i współautor tekstów John Shanks, multiinstrumentalista Everett Bradley i główny gitarzysta Phil X, który dołączył do zespołu na trasie koncertowej w 2013 roku.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także