Jonathan Davis (Korn): On jest dla mnie bogiem rocka

/ 23 września, 2019

Jednym ze stałych elementów programu „The Rock Show With Johnnie Walker” jest pytanie o rockowego boga. Tym razem z zagadnieniem zmierzyć musiał się Jonathan Davis, wokalista zespołu Korn, ale nie miał problemu ze wskazaniem takiej osoby:

Kocham Ozzy’ego. Po pierwsze, zabrał nas na pierwszą wielką stadionową trasę. Wręczył mi moją pierwszą Złotą Płytę. Nauczył mnie dużo o przemyśle muzycznym. Pozwolił mi otworzyć kilka Ozzfestów – razem z Korn i solo. Uwielbiam w nim to, że jak usłyszysz jak śpiewa, to w dwie sekundy masz pewność, że to właśnie on.

– mówił wokalista. I dodał:

Jest Księciem Ciemności. Wszystko, co się o nim słyszało, to były świetne historie. Prawdzie, czy nie – co to za różnica? To tylko nadaje mu jeszcze więcej charakteru.

Nowy album zespołu Korn ukazał się 13 września pod tytułem „The Nothing”. Płytę można odsłuchać w portalach streamingowych, a także na oficjalnym kanale YouTube Korna.

Poniżej możecie wysłuchać nowego albumu Korna w całości.

%%REKLAMA%%

Jaką koncepcję dotyczącą nowej płyty miał zespół?

Głęboko wewnątrz Ziemi żyje nadzwyczajna siła. Tylko nieliczni są świadomi wielkości/ważności i znaczenia tego miejsca, gdzie dobro/zło, ciemność/jasność, błogość/cierpienie, strata/zysk oraz nadzieja/rozpacz istnieją jako jedność, wyrywając nam każdy moment z naszego życia. Jest to miejsce, gdzie jasne i ciemne moce przytwierdzają się do naszej duszy i wpływają na nasze emocje, wybory, postrzeganie i w końcu na całe nasze istnienie. Jest to małe królestwo i jedyne miejsce, gdzie istnieje balans pomiędzy tymi dynamicznymi siłami – gdzie dusza znajduje swoje schronienie. Witajcie w THE NOTHING

– przekazał Jonathan Davis na temat tego, o czym opowiada album „The Nothing”.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także